Pritjes i erdhi fundi; ‘Noçja’ e Big Brother bëhet nënë për herë të parë! - Bota Sot
Pritjes i erdhi fundi; ‘Noçja’ e Big Brother bëhet nënë për herë të parë!

Mediale Vip

Pritjes i erdhi fundi; ‘Noçja’ e Big Brother bëhet nënë për herë të parë!

Më: 31 tetor 2019 Në ora: 11:22
Najada Konomi

Ish-banorja e Big Brother Najada Konomi e njohur me pseudonimin ‘Noçja’ është bërë nënë për herë të parë, teksa së bashku me partnerin e saj kanë mirëpritur në jetën e tyre bebushin.

Në fakt bebi i Najadës ka ardhur në jetë dy muaj më parë, por vetëm para pak orësh ish-banorja e reality-shoët të njohur dha lajmin e bukur nëpërmjet disa fotove ilustruese.

Menjëherë në profilin e saj nisën urimet për pjesëtarin e ri të familjes.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Best moment ever ❤️😍

A post shared by Najada Konomi (@najada_konomi) on

Image

Najada dhe bashkëshorti i saj prej vitesh jetojnë në Itali ku edhe tashmë kanë krijuar familjen e tyre të vogël.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat