Nora Istrefi “hap shtëpinë” për Halloween, dhe ne pamë si e ka arreduar!! - Bota Sot
Nora Istrefi “hap shtëpinë” për Halloween, dhe ne pamë si e ka arreduar!!

Mediale Vip

Nora Istrefi “hap shtëpinë” për Halloween, dhe ne pamë si e ka arreduar!!

Më: 31 tetor 2019 Në ora: 18:50
Nora Istrefi

Në festën e Halloween-it, vëmendja përqëndrohet tek veshja dhe grimi.

Ata që e festojnë, kushedi që kur nisin dhe e vrasin mendjen se çfarë kostumi do të zgjedhin në festën e veçantë, me të cilën argëtohen të rritur e fëmijë falë kombinimeve të tyre të frikshme.

Por ka dhe njerez që nuk mjaftohen me kaq, por duan që atmosfera e këtij kremtimi të përfshijë edhe shtëpinë.

Image
Image

Nora Istrefi është një prej tyre; përmes disa postimeve në rrjetet sociale, këngëtarja tregoi se e kishte marrë shumë seriozisht këtë moment e ishte impenjuar mjaft me dekorin që kishte zgjedhur për shtëpinë e saj.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat