Ndjekësi e fyen Erionin, ky është reagimi i Ajolës - Bota Sot
Ndjekësi e fyen Erionin, ky është reagimi i Ajolës

Mediale Vip

Ndjekësi e fyen Erionin, ky është reagimi i Ajolës

Më: 1 nëntor 2019 Në ora: 23:58
Ajola Xoxa dhe Erion Veliaj

Ajola Xoxa u detyrua të reagojë pas komenit të ndjekësit mbi fotografinë e saj me Erion Veliajn.

Ajola Xoxa dhe Erion Veliaj janë aktiv në rrjete sociale, ku nuk i kursejnë edhe fotografitë ku shfaqen bashkë si çift.

Së fundi, bashkëshortja e Veliajt publikoi një fotografi, në të cilën dukej shumë elegante krah Erionit.

Një prej ndjekësve i la asaj koment negativ lidhur me kreun e Bashkisë së Tiranë, ndërsa bashkëshortja u detyrua ta fshinte atë.

Më pastaj, po i njëjti e pyeti se përse i është fshirë komenti, kurse Ajola ia ktheu “Sepse nuk mund të shash bashkëshortin tim në faqen time”.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat