Meghan dhe Harry zhgënjejnë mbretëreshën Elizabeth me sjelljen e tyre - Bota Sot
Meghan dhe Harry zhgënjejnë mbretëreshën Elizabeth me sjelljen e tyre

Mediale Vip

Meghan dhe Harry zhgënjejnë mbretëreshën Elizabeth me sjelljen e tyre

Më: 2 nëntor 2019 Në ora: 09:12
Mbretëresha Elizabeth, Meghan dhe Harry

E gjithë familja mbretërore duket se është e prekur nga problemet e Meghan Markle dhe Princit Harry, por mbretëresha Elizabeth është shumë e zhgënjyer nga veprimet e tyre.

Sipas reporterit Richard Palmer të “Daily Express” kjo ka ardhur për shkak të dokumentarit të fundit në të cilin Harry dhe Meghan tregonin për presionin e jetës mbretërore dhe sulmet mediatike.

Sipas disa burimeve të familjes mbretërore thuhet se askush nuk po i mbështet veprimet e Meghan dhe Harry dhe se edhe William e Charles janë distancuar shumë prej të dyve.

Në dokumentarin e publikuar para pak ditësh Meghan tha se askush nuk e ka pyetur si ndihet pas lindjes dhe se për të nuk ka qenë aspak e lehtë jeta si pjesë e familjes mbretërore.

Gjithashtu princi Harry ka treguar se nuk i vjen fare mirë për sulmet që partnerja e tij ka marrë nga mediat, ndaj ai ka vendosur që disa prej tyre t’i hedh në gjyq. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat