Bruno feston ditëlindjen, Flori i bën dedikimin e veçantë - Bota Sot
Bruno feston ditëlindjen, Flori i bën dedikimin e veçantë

Mediale Vip

Bruno feston ditëlindjen, Flori i bën dedikimin e veçantë

Më: 2 nëntor 2019 Në ora: 10:56
Flori dhe Bruno

Ditën e sotme, këngëtari i njohur i “ThreeDots” Bruno feston ditëlindjen.

Në mesin e shumë urimeve, ai që ka marrë vëmendjen ka qenë urimi i bashkëpunëtori dhe mikut të ngushtë, Flor Mumajesit.

Kantautori i njohur publikoi një pjesë coveri të kënduar nga Bruno dhe i dedikoi disa fjalë mjaft të veçanta.

“Gëzuar ditëlindjen, u rrite tani dhe pse për vëllezërit e tu gjithmonë do mbetesh më i vogli”, shkruan Flori.

Dy këngëtarët janë nga më të pëlqyerit dhe bashkë numërojnë shumë bashkëpunime të suksesshme.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat