Luana Vjollca sjell në Shqipëri, enkas për “Shiko kush Luan” artistin me famë botërore - Bota Sot
Luana Vjollca sjell në Shqipëri, enkas për “Shiko kush Luan” artistin me famë botërore

Mediale Vip

Luana Vjollca sjell në Shqipëri, enkas për “Shiko kush Luan” artistin me famë botërore

Më: 2 nëntor 2019 Në ora: 11:03
Luana Vjollca

Luana Vjollca do të shfaqet në puntatën e sotme, në kuadër të festës së 31 Tetorit, festës së Halloweenit e veshur si një hirushe.

Moderatorja ka premtuar se kjo puntatë e “Shiko kush Luan” do të ketë shumë argëtim dhe surpriza.

Një ndër to e zbuloi vetë autorja 28-vjeçare, e cila ka treguar se për herë të parë në Shqipëri enkas për emisionin e saj do të vijë këngëtari me famë botërore i grupit “Havana”, Pitt Leffer.

Image

Grupi “Havana” është i njohur në vendin tonë dhe në gjithë botën me disa këngë shumë të dëgjuara siç është “I Lost You” apo “Vita Bella”.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat