“Më trajto si lojë, të të tregoj si luhet”, Trejsi Sejdiu ‘djeg’ rrjetin - Bota Sot
“Më trajto si lojë, të të tregoj si luhet”, Trejsi Sejdiu ‘djeg’ rrjetin

Mediale Vip

“Më trajto si lojë, të të tregoj si luhet”, Trejsi Sejdiu ‘djeg’ rrjetin

Më: 2 nëntor 2019 Në ora: 15:42
Trejsi Sejdiu

Ajo është super seksi dhe me fotot e saj di të tërheqë vëmendjen e të gjithëve. Ish-miss Universe Albania, Trejsi Sejdiu është një nga vajzat më ‘hot’ të showbizit.

Ajo publikon shpesh herë foto provokuese në rrjetet sociale.

Bukuroshja nga Elbasani, ka marrë gjithë vëmendjen me fotove e fundit të postuar në ‘Instagram’. Krahas fotove ajo shkruan: “Më trajto si lojë, të të tregoj si luhet”.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat