Flori hyri posaçërisht në Instagram për vëllain e tij - Bota Sot
Flori hyri posaçërisht në Instagram për vëllain e tij

Mediale Vip

Flori hyri posaçërisht në Instagram për vëllain e tij

Më: 3 nëntor 2019 Në ora: 06:17
Flori Mumajesi

Flori Mumajesi ka kohë që qëndron larg mediave sociale.

Por së fundi, Flori hyri në Instagram posaçërisht për të uruar vëllain e tij të vogël.

Bëhet fjalë për Brunon i cili ka ditëlindjen, dhe në këtë ditë të veçantë ka marrë një urim special nga kantautori.

“Gëzuar ditëlindjen, u rrite tani dhe pse për vëllezërit e tu gjithmonë do mbetesh më i vogli”, shkruan Flori.

Bruno dhe Flori janë miq të ngushtë dhe kanë krijuar bashkë hitet më të veçanta shqiptare.

 

Bashkëpunimet e tyre janë tepër të suksesshme, por marrëdhënia e tyre është super edhe përtej punës!

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat