Asgjë nuk e ndal Loredanën, trofe në MTV dhe foto me Ronaldon - Bota Sot
Asgjë nuk e ndal Loredanën, trofe në MTV dhe foto me Ronaldon

Mediale Vip

Asgjë nuk e ndal Loredanën, trofe në MTV dhe foto me Ronaldon

Më: 4 nëntor 2019 Në ora: 08:10
Loredana Zefi

U duk se skandali për mashtrim do të linte në hije karrierën e këngëtares nga Kosova, Loredana Zefi por nuk ka ndodhur kështu.

Reperja kosovare rrembeu të dielën çmimin për "Performancën më të mirë zvicerane" në MTV, "Europe Music Awards 2019". Përpos çmimit dhe gjithë vëmendjes që iu kushtua këngëtares, ajo që ra në sy përtej çmimit në këtë eveniment madhështorë ishte fotoja e Loredanës me Cristiano Ronaldon.

Reperja e njohur pati një takim miqësor me lojtarin e Juventusit duke kaluar disa çaste me të.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat