Majk dhe Capital T nisin xhirimet e bashkëpunimit të tretë - Bota Sot
Majk dhe Capital T nisin xhirimet e bashkëpunimit të tretë

Mediale Vip

Majk dhe Capital T nisin xhirimet e bashkëpunimit të tretë

Më: 5 nëntor 2019 Në ora: 19:42
Majk dhe Capital T

Dy reperët e njohur të estradës, Majk dhe Capital T, javën e kaluar njoftuan se ishin në përgatitje e sipër të bashkëpunimit të tyre më të ri.

Teksa zbuluan një pjesë të këngës, dyshja bënë të ditur se këto ditë tashmë po zhvillohen edhe xhirimet e klipit.

Ata kanë publikuar në rrjetin social Instagram një fotografi të përbashkët nga xhirimet, ku shfaqen të dy shumë sportivë veshur me tuta të bardha.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Capital T (@truekapo) on

Dy reperët e njohur të estradës, Majk dhe Capital T, javën e kaluar njoftuan se ishin në përgatitje e sipër të bashkëpunimit të tyre më të ri.

Teksa zbuluan një pjesë të këngës, dyshja bënë të ditur se këto ditë tashmë po zhvillohen edhe xhirimet e klipit.

Ata kanë publikuar në rrjetin social Instagram një fotografi të përbashkët nga xhirimet, ku shfaqen të dy shumë sportivë veshur me tuta të bardha.

Capital T dhe Majk ende nuk e kanë zbuluar titullin e këngës së re, megjithatë marrë parasysh faktin që dy bashkëpunimet e tyre të para kanë qenë shumë të suksesshme – rrjedhimisht pritshmëritë për projektin e tyre të radhës janë shumë të mëdha.

Kënga e tyre e parë e përbashkët, “Asnjoni” erdhi në vitin 2012, dhe u prit jashtë mase mirë asaj kohe.

Ndërkohë, bashkëpunimi i tyre i dytë “Pasha jetën” i vitit 2018, ishte akoma edhe më i suksesshëm, duke arritur shifra të larta klikimesh në kanalin YouTube. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat