Azet publikon projektin e ri ‘Seele’, i dedikohet dashurisë - Bota Sot
Azet publikon projektin e ri ‘Seele’, i dedikohet dashurisë

Mediale Vip

Azet publikon projektin e ri ‘Seele’, i dedikohet dashurisë

Më: 6 nëntor 2019 Në ora: 17:07
Azet

Reperi i njohur Azet ka publikuar sot projektin e tij më të ri.

Kënga titullohet ‘Seele’ dhe i dedikohet dashurisë. Për herë të parë Azet në këngët e tij ka thurur fjalë të ëmbla për një vajzë dhe dashurinë në përgjithësi.

Siç duket reperi nuk po del keq as në këtë pjesë, sepse kënga tashmë ka nisur të shpërndahet në çdo rrjet social.

Video është e realizuar në një mënyrë shumë të veçantë dhe është produksion ‘Jungglerz’

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat