Oriola Marashi nuk heziton, format trupore i ekspozon - Bota Sot
Oriola Marashi nuk heziton, format trupore i ekspozon

Mediale Vip

Oriola Marashi nuk heziton, format trupore i ekspozon

Më: 7 nëntor 2019 Në ora: 15:03
Oriola Marashi

Modelja e njohur shqiptare Oriola Marashi njihet për bukurinë dhe format e saj bombastike trupore.

Ajo ka arritur që të rrëmbej vëmendjen e fasnave dhe të medive rozë me anë të paraqitjeve të saj të vazhdueshme nëpër rrjetet sociale.

Së fundmi ajo edhe njëherë e ka dëshmuar pse është njëra nga femrat më atraktive shqiptare.

Në imazhin e fundit, ajo ka ekspozuar format perfekte trupore që i kanë mundësuar asaj të jetë shumë e kërkuar nga kompani të ndryshme vendore dhe ndërkombëtare.

Kujtojmë që para pak kohësh Oriola ishte imazh i kompanisë së njohur ndërkombëtare ‘Guess’. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat