Dorë për dore, Morena poston foto me personin më të dashur - Bota Sot
Dorë për dore, Morena poston foto me personin më të dashur

Mediale Vip

Dorë për dore, Morena poston foto me personin më të dashur

Më: 7 nëntor 2019 Në ora: 17:28
Morena Traku

Morena Taraku ka postuar një fotografi të bukur me babain e saj.

Pas gjithë ndodhive me Morena Trakun dhe ‘Bentleyn’ e saj 250 mijë eurosh, tani që zërat janë qetësuar, ajo i është rikthyer rrjeteve sociale dhe postimeve.

Morena ka zgjedhur që për herë të parë pas gjithë skandalit dhe pasi deklaroi që po largohet nga rrjetet sociale, të kthehet me një fotografi ku shihet duke shtrënguar përdore me babain e saj.

Morena shkruan se babai i saj është “e vetmja kapje e dorës, që s’kishte kurrë prapavija tjera pos sinqeritetit e dashurisë”.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

E VETMJA KAPJE E DORES, QE SKISHTE KURRE PRAPAVIJA TJERA POS SINQERITETIT E DASHURISE #DAD ❤️

A post shared by K I N G M T ♔ (@morenataraku) on

Dyshja, sipas lokacionit që tregon Morena, ndodhen në Angeles City të Filipineve.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat