Andi Lila zbulon çelësin e suksesit të dashurisë 15-vjeçare me bashkëshorten - Bota Sot
Andi Lila zbulon çelësin e suksesit të dashurisë 15-vjeçare me bashkëshorten

Mediale Vip

Andi Lila zbulon çelësin e suksesit të dashurisë 15-vjeçare me bashkëshorten

Më: 7 nëntor 2019 Në ora: 19:58
Pamje nga videoja

Futbollisti i kombetares Andi Lila, ka qenë i ftuari i parë në emisionin “Glamour Zone”, nga Ester Bylyku.

I pyetur ndër të tjera, për çelësin e suksesit të martesës me bashkëshorten Ornela, Andi zbuloi se ishte : Mirëkuptimi.

Përmendim se Andi dhe Ornela Lila, janë njohur që në moshën 17-vjeçare në bankat e gjimnazit, dhe që atëherë kanë qenë të pandarë.

Tani, çifti janë prindërit e dy fëmijëve, djalit 4-vjeçar Ayan, dhe vogëlushes 1-vjeç Axa.

Shikoni videon

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat