Mozzik në krahë të Kadri Veselit: Shkofsh e u kthefsh faqebardhë - Bota Sot
Mozzik në krahë të Kadri Veselit: Shkofsh e u kthefsh faqebardhë

Mediale Vip

Mozzik në krahë të Kadri Veselit: Shkofsh e u kthefsh faqebardhë

Më: 7 nëntor 2019 Në ora: 20:07
Mozzik në krahë të Kadri Veselit

Gjatë ditës së sotme, kreu i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli ka njoftuar se ai është ftuar nga Gjykata Speciale në Hagë dhe se ai do të intervistohet më katër dhjetor të këtij viti.

E ndër reagimet e shumta ishte edhe ai i reperit Mozzik.

Reperi i njohur ka postuar në Instagram fotografi të Veselit, një nga ditët e sotme e një nga koha kur ishte pjesë e UÇK-së.

Image

Mozzik shkruan: “Shko e u kthefsh faqebardhë! UÇK shkruhet, Liri lexohet!”

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat