Ronela si kameleon, bën ndryshimin e radhës në pamje - Bota Sot
Ronela si kameleon, bën ndryshimin e radhës në pamje

Mediale Vip

Ronela si kameleon, bën ndryshimin e radhës në pamje

Më: 7 nëntor 2019 Në ora: 23:07
Ronela Hajati

Ronela Hajati ka befasuar me ndryshimin e radhës në pamje.

Ronela Hajati njihet si një nga artistet e estradës, e cila eksperimenton shumë në pamje.

Këngëtarja, së fundi publikoi një fotografi në Instagram, përmes së cilës tregoi ndryshimin drastik në pamje.

Ajo kësaj radhe ka ngjyrosur flokët e bardha dhe ky ndryshim po i shkonte për shtati asaj.

Për ndryshe, “MVP” titullohet projekti i fundit muzikor nga Ronela Hajati, ndërsa po punon rreth projekteve të reja.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat