Besi dhe Xhensila i gëzohen largimit të Alvinit nga kampi sirian - Bota Sot
Besi dhe Xhensila i gëzohen largimit të Alvinit nga kampi sirian

Mediale Vip

Besi dhe Xhensila i gëzohen largimit të Alvinit nga kampi sirian

Më: 7 nëntor 2019 Në ora: 23:41
Bes dhe Xhensila

Ngjarja e Alvinit ka prekur gjithë shqiptarët.

Së fundi, u bë e ditur se Alvini është larguar nga kampi i Sirisë dhe do të dërgohet tek babai i tij në Itali.

Këtij lajmi i janë gëzuar edhe shumë emra të njohur, të cilët përmes rrjeteve sociale janë shprehur të lumtur për Alvinin.

Bes Kallaku përmes një postimi shkruan “Alvini drejt kraheve te babait te tij, jasht kampit Sirian”.

Po ashtu, në rrjete sociale ka reaguar edhe Xhensila, e cila shkroi “Alvin shpetoi”. 

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat