Neymar përcjell ‘fshehtas’ bukuroshen shqiptare, ajo e zbulon publikisht - Bota Sot
Neymar përcjell ‘fshehtas’ bukuroshen shqiptare, ajo e zbulon publikisht

Mediale Vip

Neymar përcjell ‘fshehtas’ bukuroshen shqiptare, ajo e zbulon publikisht

Më: 7 nëntor 2019 Në ora: 23:57
Neymar

Ai nuk ëshë i vetmi që i shikon fshehtash storiet e saj.

Armela është shumë aktive në rrjete sociale, në të cilat nuk mungojnë imazhet atraktive.

Ditë më parë, përmes një postimi ajo tregoi se reperi me famë botërore ia shikon fshetas storiet, ani pse nuk e ndjek.

Ndërsa, së fundi Armela përmes një tjetër postimi tregoi se futbollisti Neymar ia ka shikuar njësoj storiet.

Kujtojmë se Armela u bë e njohur nga pjesëmarrja në “Big Brother”, ndërsa së fundi i ka hyrë muzikës.

Për ndryshe, Neymar ditë më parë festoi “Halloween” në shoqëri të dy bukurosheve shqiptare, Anxhelina Hadërgjonaj dhe Beatrix Ramosaj.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat