Mozzik publikon këngën e re “Dhelpër Dinake” - Bota Sot
Mozzik publikon këngën e re “Dhelpër Dinake”

Mediale Vip

Mozzik publikon këngën e re “Dhelpër Dinake”

Më: 8 nëntor 2019 Në ora: 07:38
Mozzik

Reperi i njohur, Mozzik sapo ka lansuar projektin e tij më të ri.

Kënga e cila mban titullin “Dhelpër Dinake”, është vizuelizuar edhe me videoklip.

Kënga flet për një lidhje dashurie e cila nuk ka funksionuar siç duhet.

Kujtojmë faktin se nuk ka shumë kohë që Mozzik është ndarë nga Loredana, dhe ndoshta kënga në fjalë flet pikërisht për atë.

Megjithatë a do të pëlqehet kënga e re nga fansat e Mozzik, do ta shohim ditëve në vijim … 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat