Në njëmujorin e lindjes së vajzës, Leonita dhe Xhaka publikojnë fotografi me fëmijën e tyre - Bota Sot
Në njëmujorin e lindjes së vajzës, Leonita dhe Xhaka publikojnë fotografi me fëmijën e tyre

Mediale Vip

Në njëmujorin e lindjes së vajzës, Leonita dhe Xhaka publikojnë fotografi me fëmijën e tyre

Më: 8 nëntor 2019 Në ora: 11:09
Granit Xhaka dhe Leonita me vajzën

Një muaj më parë, Granit Xhaka dhe bashkëshortja e tij, Leonita, u bënë prindër të një vajze, emri të cilës është Ayana.

Çifti i popullarizuar kohë pas kohe kanë ndarë imazhe me fansat e tyre, që nga shtatzënia deri në ardhjen në jetë të vajzës.

Ata janë kujdesur që ta shënojnë njëmujorin e saj të lindjes përmes postimeve në rrjetet sociale.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

The greatest gift of all, I love you both so much. Happy 1 month my angel 👼🏻💓Ayana💓 @granitxhaka

A post shared by LEONITA XHAKA ♡ (@leonita.x) on

“Dhurata më e madhe mbi të gjitha, ju dua të gjithëve jashtëzakonisht shumë. Urime një mujori engjëlli im, Ayana”, ka shkruar Leonita në përshkrim.

Një fotografi e ka publikuar edhe Graniti në profilin e tij, me përshkrimin: “Urime njëmujori engjëlli im. Mami dhe babi të duan”.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat