Tayna merr komplimente për pozën e saj të re - Bota Sot
Tayna merr komplimente për pozën e saj të re

Mediale Vip

Tayna merr komplimente për pozën e saj të re

Më: 8 nëntor 2019 Në ora: 11:11
Tayna

Duke qenë një prej këngëtareve më të pëlqyera të momentit, Tayna tërheq vëmendjen e fansave edhe përmes publikimeve në rrjetet sociale.

Reperja numëron mbi 1.1 milion ndjekës në Instagram, ku publikon imazhe nga jeta dhe karriera e saj.

Një pozë e re e Doruntina Shalës (emri i vërtetë i Tayna) ka tërhequr vëmendjen e faqeve rozë dhe ndjekësve të saj.

Fotografia ka marrë qindra mijëra pëlqime nga fansat e saj të shumtë që e ndjekin në rrjetet sociale.

“Sicko” është një prej realizimeve më të fundit muzikore që numëron mbi tetë milionë shikime në YouTube, ndërkohë që nuk është bërë as një muaj nga publikimi. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat