Liam Payne flet për ish-të dashurën, mund të ribashkohemi nëse ajo… - Bota Sot
Liam Payne flet për ish-të dashurën, mund të ribashkohemi nëse ajo…

Mediale Vip

Liam Payne flet për ish-të dashurën, mund të ribashkohemi nëse ajo…

Më: 8 nëntor 2019 Në ora: 13:07
Liam Payne, Cheryl Cole

Liam Payne ka pranuar se ish- e dashura e tij Cheryl Cole, është akoma personi ”më i rëndësishëm” në jetën e tij.

Këngëtari 26-vjeçar u nda nga Cheryli vitin e kaluar, por ai akoma ndihet ”me fat” që e ka përreth nënën e djalit të tij dy- vjeçar Bear.

Ish-këngëtari i One Direction madje bëri shaka se ai dhe Cheryli mund të kthehen së bashku, nëse ajo luan kartat e saj ashtu si duhet.

Liam ishte vetëm 23 vjeç kur u bë baba dhe ai pranoi se ishte i shqetësuar nga presionet.

“Të bëhesh baba në një moshë kaq të re, është një gjë kaq e vështirë”, tha Liami.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat