Kida do të publikojë këngë të re - Bota Sot
Kida do të publikojë këngë të re

Mediale Vip

Kida do të publikojë këngë të re

Më: 8 nëntor 2019 Në ora: 22:13
Kida

Këngëtarja Kida, ka paralajmëruar se është duke e realizuar një projekt të ri muzikor.

Këngëtarja me anë të një postimi në rrjetin social Instagram ka bërë të ditur edhe emrin e kësaj këngë.

Kënga quhet “Malli”, dhe pritet të publikohet shumë shpejt.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat