Fifit i bëjnë befasi romantike në mes të rrugës në Milano - Bota Sot
Fifit i bëjnë befasi romantike në mes të rrugës në Milano

Mediale Vip

Fifit i bëjnë befasi romantike në mes të rrugës në Milano

Më: 9 nëntor 2019 Në ora: 08:05
Fifi

Fifin e befasuan në mes të rrugës.

Fifi është emër shumë i dashur për publikun, e cila njihet për një numër të madh hitesh.

Së fundi, këngëtarja ka postuar një video në Instagram, në të cilën shihet teksa një person afrohet dhe ia dhuron një buqetë me trëndafila.

“Jam shumë e thyer, nuk di as të marrë vëmendje”, është mbishkrimi që ajo ia la videos.

Kujtojmë se projekti i fundit muzikor nga Fifi është “Shqipe”, ndërsa është duke punuar rreth projekteve të reja muzikore.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Im so broke , i cant even pay attention 😅

A post shared by Filloreta Raçi (@fifi.official.fr) on

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat