Dhuratë për martesë, çfarë i kërkoi Klajdi Haruni Flori Mumajesit? - Bota Sot
Dhuratë për martesë, çfarë i kërkoi Klajdi Haruni Flori Mumajesit?

Mediale Vip

Dhuratë për martesë, çfarë i kërkoi Klajdi Haruni Flori Mumajesit?

Më: 9 nëntor 2019 Në ora: 10:40
Klajdi Haruni, Flori Mumajesi

Së fundmi kantautori i njohur Flori Mumajesi publikoi këngën e tij më të re ‘ Thjesht t’du’ pas një pauze të gjatë.

 Dhe miku i tij më i mirë Klajdi Haruni pas publikimit të kësaj këngë ka shprehur dëshirën për martesë dhe i kërkon Florit që kjo këngë të jetë kartolina e dasmës së tij.

“Do të doja shumë të ishte kartolina e dasmës sime”, shkruan Klajdi i cili e ka marrë menjëherë përgjigjen e duhur nga Flori:

“E këndon vëllai yt për ty dhe për atë do t’i shkëlqej sytë”.

Klajdi është treguar gjithmonë shumë i rezervuar për jetën e tij private, por para pak ditësh la të kuptohej se zemra e tij ishte e zënë.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Do doja shume te ishte kartolina e dasmes sime 🙈 @iamflorimumajesi @petritkllokoqi @erzapecci

A post shared by Klajdi Haruni (@klajdiharuni) on

I ftuar bashkë me Brunon në “Klanifornia”, Klajdi pranoi publikisht se i rreh zemra për një vajzë dhe me sa duket, gjërat qenkan serioze.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat