Chanel me mëngjes, dhuratat për Morena Tarakun spaskan të ndalur - Bota Sot
Chanel me mëngjes, dhuratat për Morena Tarakun spaskan të ndalur

Mediale Vip

Chanel me mëngjes, dhuratat për Morena Tarakun spaskan të ndalur

Më: 9 nëntor 2019 Në ora: 11:02
Morena Taraku

Morena Taraku e nisi ditën si mos më mirë. Morena Taraku njihet për jetën luksoze që bën, e të cilën nuk heziton ta ndajë me ndjekësit.

Mëngjesin e sotëm, këngëtarja tregoi një dhuratë që e pranoi dhe janë një palë çizme nga brendi “Chanel”.

Për ndryshe, projekti i fundit muzikor nga Morena Taraku është “Missed Call”, kurse ditë më parë njoftoi fansat se do të bëjë pak pauzë nga rrjete sociale.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat