Blero u relaksua me Tarën në pishinën e shtëpisë: Na mungon Afrona

Mediale Vip

Blero u relaksua me Tarën në pishinën e shtëpisë: Na mungon Afrona

Më: 9 nëntor 2019 Në ora: 15:14
Blero dhe Afrona

Blero e kaloi mbrëmjen bashkë me vajzën.

Blero mbrëmë vendosi që të relaksohej në pishinën e shtëpisë së tij luksoze bashkë me vajzën Tarën.

Ai ka ndarë me ndjekësit një fotografi në Instagram, në të cilën u shfaq pranë Tarës dhe thotë se po ju mungon Afrona.

“E dashur, po na mungon shumë”, janë fjalët e Bleros.

Për ndryshe, Blero dhe Afrona kurorëzuan dashurinë e tyre me martesë në shtator të këtij viti.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat