Bes Kallaku publikon foto me vajzën, ka për t’i thënë diçka Xhensilës

Mediale Vip

Bes Kallaku publikon foto me vajzën, ka për t’i thënë diçka Xhensilës

Më: 10 nëntor 2019 Në ora: 18:45
Xhensila dhe Bes Kallaku

Bes Kallaku si rrallë herë ka publikuar foto me vajzën.

Komediani dhe këngëtari, Bes Kallaku, e ka publikuar një foto me vajzën e tij të vogël.

Duke qenë se temperaturat janë ulur tashmë, vogëlushen Xhensila e ka veshur me rroba dimri e pranë postimit nuk ka pasur se si të mos e marrë një etiketim nga bashkëshorti i saj.

“Ca mke bo! ”, ka shkruar ai pranë postimit të fotos dhe nuk ka munguar komenti i këngëtares e cila u ka shprehur edhe njëherë dashurinë publikisht.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Ca mke bo! ❤️❤️❤️ @xhensilamyrtezaj

A post shared by bes kallaku (@bes_kallaku) on

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat