Zayn Malik bashkohet me familjen - Bota Sot
Zayn Malik bashkohet me familjen

Mediale Vip

Zayn Malik bashkohet me familjen

Më: 11 nëntor 2019 Në ora: 23:49
Zayn Malik me familjen

Zayn Malik është rikthyer në Mbretërinë e Bashkuar në një vizitë në familjen e tij.

Ai qëndroi në Britani për ditëlindjen e nënës së tij, Trisha, e cila bëri festë për 50 vjetorin e lindjes.

Malik gjithashtu uroi motrën e tij shtatzënë e cila tashmë ishte martuar.

Ish-ylli i One Direction jeton tani në Shtetet e Bashkuara dhe nuk ishte në gjendje të marrë pjesë në ceremoninë kur motra e vogël Safaa u martua me të dashurin Martin Tiser.

Javë më vonë ajo njoftoi se çifti ishin në pritje të fëmijës së tyre të parë së bashku pasi pozuan për fotografi në një dush për fëmijë.

Tani Zayn, 26 vjeç, ka mbërritur në vendin e lindjes në West Yorkshire, për të shënuar ditëlindjen e nënës dhe për të festuar me të sapomartuarit.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat