Pas ndarjes nga Mozzik, ky detaj zbulon si i ka raportet Loredana me Getinjon - Bota Sot
Pas ndarjes nga Mozzik, ky detaj zbulon si i ka raportet Loredana me Getinjon

Mediale Vip

Pas ndarjes nga Mozzik, ky detaj zbulon si i ka raportet Loredana me Getinjon

Më: 12 nëntor 2019 Në ora: 08:34
Mozzik dhe Loredana

Mozzik dhe Loredana janë ndarë.

Reperi Mozzik dhe tashmë ish-partnerja e tij Loredana e kanë konfirmuar ndarjen.

Mirëpo ajo duket se nuk i ka prishur raportet me familjarët e tij e kjo vihet re së fundmi nëpërmjet një detaji në Instagram.

Ishte Getinjo ai i cili ka hyrë ‘live’ nëpërmjet llogarisë së tij në Instagram aty ku ka komunikuar me ndjekësit e tij.

E në sy ka rënë komenti i Loredanës me të cilin ajo edhe ka treguar se ani pse është ndarë nga Mozzik, raportet me familjarët e tij i ka të mira.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat