Genc Prelvukaj dhe Eni Koçi shijojnë pushimet në Itali - Bota Sot
Genc Prelvukaj dhe Eni Koçi shijojnë pushimet në Itali

Mediale Vip

Genc Prelvukaj dhe Eni Koçi shijojnë pushimet në Itali

Më: 12 nëntor 2019 Në ora: 10:57
Genci dhe Eni

Genci dhe Eni ndodhen në Itali.

Dy këngëtarët e njohur, çifti, Genc Prelvukaj dhe Eni Koçi kanë gjetur pak kohë për vete.

Ata zgjodhën Italinë për t’i kaluar disa ditë pushimi e në postimet që po i bëjnë në rrjete sociale shihet se po kalojnë mjaft mirë.

Eni dhe Genci fillimisht e mbanin të fshehur lidhjen e tyre mirëpo tani që e kanë zyrtarizuar duken një çift tejet i dashuruar.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Morning😃

A post shared by Eni Koci (@enikociiii) on

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat