Anxhelina shndërrohet në një zeshkane seksi - Bota Sot
Anxhelina shndërrohet në një zeshkane seksi

Mediale Vip

Anxhelina shndërrohet në një zeshkane seksi

Më: 12 nëntor 2019 Në ora: 12:53
Anxhelina

Anxhelina Hadërgjonaj është bërë zeshkane.

Këngëtaren Anxhelina Hadërgjonaj jemi mësuar ta shohim me flokë të bardha.

Mirëpo asaj po i shkon shumë edhe ngjyra e zezë e flokëve dhe duket tejet seksi si zeshkane.

Këtë ndryshim e që nuk është i vogël e ka treguar vetë këngëtarja nëpërmjet një postimi të fundit në Instagram.

Anxhelina shihet e veshur me një fustan ngjyrë bojë qielli dhe duket joshëse. Ajo madje duket se nuk ka veshur fare as reçipeta.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Angel Energy 😇💕

A post shared by A N X H E L I N A (@anxhelina) on

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat