Ermal Fejzullahu publikon fotografi të rralla nga fëmijëria e tij - Bota Sot
Ermal Fejzullahu publikon fotografi të rralla nga fëmijëria e tij

Mediale Vip

Ermal Fejzullahu publikon fotografi të rralla nga fëmijëria e tij

Më: 12 nëntor 2019 Në ora: 14:53
Ermal Fejzullahu

Ai është njëri prej artistëve më të pëlqyer në tregun muzikor shqiptar, e njëherësh edhe shumë i kërkuar.

Fjala është për këngëtarin Ermal Fejzullahu, i cili aktualisht është shumë i ndjekur edhe në rrjetet sociale, ndonëse publikon imazhe dhe video të llojllojshme për fansat e tij.

I njëjti gjatë ditës së sotme (e martë), ka sjellë disa fotografi nga arkiva, duke përkujtuar kohën kur ishte fëmijë.

Më saktësisht, këngëtari Fejzullahu ka publikuar në InstaStory disa fotografi të rralla nga fëmijëria e tij, ku shfaqet mjaft i lumtur.

Megjithatë, Ermali nuk ka ndryshuar edhe aq shumë pasi duket i njëjtë edhe tani që është rritur.

Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat