Robert Berisha vazhdon të jetojë me Nora Istrefin - Bota Sot
Robert Berisha vazhdon të jetojë me Nora Istrefin

Mediale Vip

Robert Berisha vazhdon të jetojë me Nora Istrefin

Më: 14 nëntor 2019 Në ora: 11:20
Robert Berisha dhe Nora Istrefi

I ftuari i parë mbrëmjen e djeshme në emisionin "Glamour Zone" në Rtv Ora , nga moderatorja dhe autorja Ester Bylyku, ka qenë këngëtari i famshëm Robert Berisha.

Tepër i përfolur për jetën e tij private, Roberti, vjen në një intervistë pa filtra, ku për herë të parë tregon se ende vazhdon të jetojë me Nora Istrefin, por vetëm disa ditë në javë.

Ester Bylyku: Ta themi troç, me kë jeton Roberti?

Robert Berisha: Roberti jeton edhe vetëm, edhe me Norën dhe gocën. Ajo është e vogël 4-vjeçe. Prishtina është e vogël, jetojmë edhe afër. kështu që, pak aty, e pak aty! Mbi të gjitha, ne do të jemi gjithmonë, `prindërit e Renes. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat