S4MM tregon arsyen pse nuk ka ishte aktiv gjatë këtyre muajve

Mediale Vip

S4MM tregon arsyen pse nuk ka ishte aktiv gjatë këtyre muajve

Më: 16 nëntor 2019 Në ora: 22:56
S4MM

S4MM i ka munguar skenës për tash e një kohë.

S4MM ka muaj që nuk sjellë e paralajmëruar ndonjë projekt të ri, por ky pushim i tij duket se nuk do zgjas edhe shumë pasi reperi ka filluar të mbush ‘bateritë’ tashmë.

Këngëtari minuta më parë përmes një postimi të bërë tregoi se arsyeja e kësaj mungese “Është se nuk kam jam ni rahat me do sene e nashta qekjo mka bo mu ni pasiv”.

Ai në vazhdim të postimit shkroi se nuk do mungoj edhe gjatë dhe shpejt do sjellë këngë të reja.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat