Fifi dhe Ermal Fejzullahu familjarë, zbulohet e vërteta - Bota Sot
Fifi dhe Ermal Fejzullahu familjarë, zbulohet e vërteta

Mediale Vip

Fifi dhe Ermal Fejzullahu familjarë, zbulohet e vërteta

Më: 17 nëntor 2019 Në ora: 00:32
Fifi

Sonte në emisionin “Shiko kush Luan” është i ftuar Ermal Fejzullahu.

Në një lojë të përbashkët me Fifin pranuan se janë kushërinj të largët.

Ishte Fifi ajo e cila fillimisht pohoi që me Ermalin kanë lidhje familjare.

I pyetur nga Luana se nëse kjo gjë është e vërtetë, Ermali tha “po jemi kushërinj të largët”.

Fifi po ashtu pohoi se edhe me Mozzikun janë kushërinj.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat