Genta Ismajli bën daljen e parë publike me të dashurin - Bota Sot
Genta Ismajli bën daljen e parë publike me të dashurin

Mediale Vip

Genta Ismajli bën daljen e parë publike me të dashurin

Më: 17 nëntor 2019 Në ora: 10:44
Genta Ismajli

Par pak ditësh, PRIVE.AL ua zbuloi për herë të parë të dashurin e ri të Genta Ismajlit.

Këngëtarja u pa duke u puthur me të në një video dhe tani kanë bërë daljen e tyre të parë publike.

PRIVE sërish ka siguruar pamje nga kjo paraqitje e Gentës me të dashurin, identiteti i të cilit ende nuk dihet.

Në video, artistja shqiptare shihet me të dashurin duke bërë një hyrje spektakolare në një ambient me shumë njerëz në Zvicër.

Derisa ende nuk ka informacione për emrin apo prejardhjen e burrit misterioz, ne i urojmë çiftit gjithë të mirat.

Më poshtë pamjet.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat