Sa shumë ka ndryshuar Arta Bajrami, nuk do ta njihni në fotografitë e fundit! - Bota Sot
Sa shumë ka ndryshuar Arta Bajrami, nuk do ta njihni në fotografitë e fundit!

Mediale Vip

Sa shumë ka ndryshuar Arta Bajrami, nuk do ta njihni në fotografitë e fundit!

Më: 17 nëntor 2019 Në ora: 13:49
Arta Bajrami

Të gjithë i mbajnë mend këngët e saj dhe hitet me të cilat ka goditur gjithnjë skenën shqiptare.

Këngëtarja e njohur Arta Bajrami ende vazhdon të mbajë të njëjtin ndikim tek publiku shqiptar, sikurse atëherë që kishte. Edhe pse pas pauzës së saj erdhi me ndryshimit të zhanrit, ajo arriti përsëri të pëlqehet dhe të dëgjohet nga adhuruesit e saj.

Tashmë artisten e kemi të fokusuar në zhanrin popullor, i cili po i shkon shumë dhe po godet edhe më këngët që po sjell.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat