Pesë vjet pa Dr.Florin, Landi na preku zemrat me dedikimin

Mediale Vip

Pesë vjet pa Dr.Florin, Landi na preku zemrat me dedikimin

Më: 17 nëntor 2019 Në ora: 15:26
Landi dhe Dr.Florin

Landi me dedikim të veçantë në pesë vjetorin e vdekjes së mikut të tij të ndjerë.

Kantautori i njohur Dr. Flori, ndërroi jetë pesë vite më parë duke i lënë të pikëlluar të gjithë ata që e njihnin.

I thyer nga vdekja e tij ka qenë edhe miku i ngushtë Landi Hysi i cili e ka kujtuar me mall edhe në këtë përvjetor.

Këtë e bëri nëpërmjet publikimit të një fotografie në llogarinë e tij në Instagram, postim pranë të cilit i ka shkruar edhe disa fjalë dhe i preku të gjithë.

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat