Capital T zbulon datën e publikimit të këngës së re - Bota Sot
Capital T zbulon datën e publikimit të këngës së re

Mediale Vip

Capital T zbulon datën e publikimit të këngës së re

Më: 17 nëntor 2019 Në ora: 17:14
Capital T

Capital T këtë muaj lanson projektin e ri.

Capital T para se të publikoj albumin e tij të ri, do sjellë edhe disa këngë dhe gjatë këtij muaji ai publikon projektin e radhës.

Këngëtari përmes një postimi që bëri në llogarinë e tij në Instagram njoftoi se më datë 23.11.2019 do lëshon në platformat digjitale këngën e titulluar ‘Akull’.

Kujtojmë se vetëm ditë më parë ai kishte bashkëpunuar sërish me Majk për këngën ‘Hala’ e cila tani numëron mbi dy milionë klikime në Youtube. 

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat