Eneda Tarifa rrëfen marrëdhënien me ish-bashkëshortin, zbulon nëse ka dikë në jetën e saj - Bota Sot
Eneda Tarifa rrëfen marrëdhënien me ish-bashkëshortin, zbulon nëse ka dikë në jetën e saj

Mediale Vip

Eneda Tarifa rrëfen marrëdhënien me ish-bashkëshortin, zbulon nëse ka dikë në jetën e saj

Më: 18 nëntor 2019 Në ora: 15:39
Eneda Tarifa

Prej disa kohësh, Eneda Tarifa po shijon beqarinë dhe duket se kjo po i pëlqen. Gjatë intervistë së saj në emisionin “Thumb On” në RTV Ora, këngëtarja tregoi publikisht nëse ka dikë në jetën e saj. “Jo. Nuk dua njeri për momentin në jetën time”, u shpreh ajo.

Ndër të tjera, artistja foli edhe për marrëdhëniet me ish-bashkëshortin. “Marrëdhënia jonë është tepër e mirë shoqërore. Kujdesemi për vajzën në mënyrë të barabartë dhe sigurisht në eventet e saj më të rëndësishme ne jemi atje që të dy”, shtoi Eneda. Kujtojmë se këngëtarja këtë vit është pjesë e “Kënga Magjike” dhe projekti i saj është ndër më të pëlqyerit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat