Pas ndarjes nga Stresi, Keisi merr unazë diamanti - Bota Sot
Pas ndarjes nga Stresi, Keisi merr unazë diamanti

Mediale Vip

Pas ndarjes nga Stresi, Keisi merr unazë diamanti

Më: 18 nëntor 2019 Në ora: 23:20
Stresi dhe Kejsi

Kalë kaluar tashmë katër muaj që nga ndarja e reperit Stresi me partneren e tij Keisin. Megjithatë lidhja e tyre ende përflitet, duke u vënë kështu shpesh herë në qendër të vëmendjes së mediave.

Keisi është rikthyer në SHBA, ndërsa reperi vazhdon karrierën muzikore.

Ish-partnerja e Stresit tërheq shpesh vëmendjen me postimet e ndryshme që bën në rrjetet sociale. Kjo ka ndodhur edhe këtë herë me postimin e fundit në ‘Instastory’. Ajo ka postuar një unazë diamandi. Secilit na shkon mendja se ja ka dhuruar dikush, por jo!. Kjo është një dhuratë që Keisi ja ka bërë vetes

Diamantët janë shokët më të mirë të një femre. Unë jam romantike e vetes”, shkruan ajo në foto ku shihet edhe unaza.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat