Kanye West dhe Dr Dre së shpejti sjellin ‘Jesus is King 2’ - Bota Sot
Kanye West dhe Dr Dre së shpejti sjellin ‘Jesus is King 2’

Mediale Vip

Kanye West dhe Dr Dre së shpejti sjellin ‘Jesus is King 2’

Më: 19 nëntor 2019 Në ora: 08:20
Kanye West dhe Dr Dre

Kanye West dhe Dr Dre kanë konfirmuar se shumë shpejt do sjellin ‘Jesus is King’.

Kanye West dhe Dr Dre përmes një postimi të bërë në Twitter kanë konfirmuar bashkëpunimin e tyre për të nxjerrë ‘Jesus is King 2’.

Kur e bëri të ditur këtë bashkëpunim Kanye nxorri në profilin e tij në Twitter një imazh me Dre nga një studio muzikore, dhe dyshja dukeshin mjaft të lumtur.

Kjo do të jetë hera e parë që dy ‘peshat e mëdha’ të hip hopit kanë lëshuar ndonjëherë muzikë së bashku- Kanye edhe më parë kishte lavdëruara punën e Dre.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat