Jennifer Lopez kap gjoksin në fotosesionin e fundit - Bota Sot
Jennifer Lopez kap gjoksin në fotosesionin e fundit

Mediale Vip

Jennifer Lopez kap gjoksin në fotosesionin e fundit

Më: 19 nëntor 2019 Në ora: 08:58
Jennifer Lopez

Jennifer Lopez ka pozuar për revistën ‘GQ’.

Jennifer Lopez ka thënë se ajo luajti në “Hustlers” për “pak para” derisa ka folur hapur për lidhjen me Alex Rodriguez dhe ka folur nëse paratë e kanë transformuar pasi që është zgjedhur si femra numër një në botë nga GQ, shruan Daily Mail.

Ajo do të jetë në ballinën e revistës ‘GQ’ për edicionin e dhjetorit, bashkë me Robert de Niron dhe Al Pacinon.

Këngëtarja e cila është paraqitur në ballinën e prestigjiozes duke mbajtur gjoksin me duar kishte thënë se nuk ka marrë shumë para nga filmi ‘Hustlers’ ku ajo kishte rolin e një valltares, madje tha se punën e kishte bërë ‘pa para’.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat