E bija hapave të Beyonces dhe Jay Z - Bota Sot
E bija hapave të Beyonces dhe Jay Z

Mediale Vip

E bija hapave të Beyonces dhe Jay Z

Më: 19 nëntor 2019 Në ora: 09:37
Famija e Beyonce

Vajza po ndjek rrugën e prindërve.

Vajza e Jay Z dhe Beyonces e cila ka emrin Blue Ivy Carte ka marrë çmimin e saj të parë si një muzikante, 7 vjeçarja është dekoruar me çmimin tekst-shkruesja më e mirë.

Ajo kishte dhënë kontributin e saj në këngën ‘Brown skin girl’ me të cilës dje në kompeticionin ‘Ashford Simpson Songwriter’ është titulluar tekst-shkruesja më e mirë.

Kënga në fjalë ishte publikuar gjatë muajit korrik si kolonë zanore në filmin ‘The Lion King’ dhe zërin e saj mund ta dëgjojmë në fillim dhe fund të këngës. 

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat