Nexhi sjell "Sa me fat që jemi shqiptar" një super këngë - Bota Sot
Nexhi sjell "Sa me fat që jemi shqiptar" një super këngë

Mediale Vip

Nexhi sjell "Sa me fat që jemi shqiptar" një super këngë

Nga: Maksim Gjokaj Më: 19 nëntor 2019 Në ora: 16:48
Nexhbedin Gaxheri-Nexhi

Artisti Nexhbedin Gaxheri-Nexhi sapo ka sjellë këngën e bukur "Sa me fat që jemi shqiptar".

Kënga është pjesë e programeve festive te Eurolindi dhe muzika dhe orkestrimi është realizuar nga Xheni dhe ne tekst nga Nevruz Zymeraj.

Ky është vetëm njëri projekt nga disa që artisti i njohur ka menduar të sjellë në këtë produksion për programet festive.BS

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat