Loredana bëhet nostalgjike, çfarë e bashkon këtë herë me Mozzik? - Bota Sot
Loredana bëhet nostalgjike, çfarë e bashkon këtë herë me Mozzik?

Mediale Vip

Loredana bëhet nostalgjike, çfarë e bashkon këtë herë me Mozzik?

Më: 19 nëntor 2019 Në ora: 18:48
Loredana dhe Mozzik

Ndarja e tyre bëri mjaft bujë dhe u përfol shumë në media. Megjithëse të ndarëm ka gjithmonë gjëra që i bashkojnë Loredanën dhe Mozzikun.

Ata nuk ndanë vetëm jetën bashkë por edhe karrierën duke realizuar gjithashtu edhe projekte të përbashkëta.

Dhe këtë e tregon një çmim i përbashkët që kanë marrë të dy. Këtë e ka bërë publike reperja në një postim në ‘Instagram’.

Në çmimin që ka marrë ajo shihet së bashku me ish-partnerin e saj.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat