Adelina Tahiri zbulon më shumë se ç’duhet

Mediale Vip

Adelina Tahiri zbulon më shumë se ç’duhet

Më: 19 nëntor 2019 Në ora: 20:13
Adelina Tahiri

Këngëtarja nga Shkupi, Adelina Tahiri, njihet për këngët e saj por më shumë për jetën private dhe paraqitjet që bën, për çka është në fokus të publikut dhe të mediave rozë.

Sa i përket jetës private, ajo mori shumë komente nga fasnat kur u martua me maqedonin Serjoza Markov me të cilin tani kanë një djalë me emrin Jon.

Por duket se Adelina po i kalon me sukses këto koment, duke marrë parasysh se personazhet publike gjithnjë janë në fokus.

Ajo vazhdon të paraqitet nëpër rrjetet sociale, madje duke ekspozuar linjat trupore në top formë.

Njejtë ka bërë edhe së fundmi, kur ajo është paraqitur mjaft ‘e nxehtë’ duke zbuluar këmbën me një fustan të hapur.

Kujtojmë që kohëve të fundit ajo ka qenë më pasive në publikimin e këngëve të reja, pasi është përkushtuar ndaj djalit të saj Jonit.  

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat