Kush është kunata brune kinge që sfidon bukurinë e Marinës! - Bota Sot
Kush është kunata brune kinge që sfidon bukurinë e Marinës!

Mediale Vip

Kush është kunata brune kinge që sfidon bukurinë e Marinës!

Më: 19 nëntor 2019 Në ora: 22:08
Marina Vjollca

Bëhet fjalë për të dashurën e Libertian Selimit, vëllait të Getoarit. Sipas mediave, brunia bukuroshe Rida, është  “kunata“  e Marina Vjollcës.

Rida është moderatore ku prezanton një emision për të rinj, dhe qenka vërtet shumë e bukur!

Në rrjetet sociale, Liberiani ka postuar foto e video të shkurtra me të, ndërsa në Facebook tregon dhe tortën që I kanë bërë të dy bashkë me dedikim për ditëlindje, të ëmës së tij, Florijes. Edhe në stadium, ishin sërish bashkë për ndeshjen e Kosovës.

Nga fotot e Ridës, mund të shihet fare se sa shumë konkuron ajo për pamjen me Marinën, por me ngjyra shumë me të errëta, si brune që është!

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat