Tayna shfaqet seksi, pozon nga ashensori - Bota Sot
Tayna shfaqet seksi, pozon nga ashensori

Mediale Vip

Tayna shfaqet seksi, pozon nga ashensori

Më: 19 nëntor 2019 Në ora: 22:37
Tayna

Tayna është kthyer në një nga reperet më të pëlqyera në tregun muzikor shqiptar.

Këngët e saj janë kthyer në hite dhe këtë e tregojnë edhe klikimet në Youtube, koncertet e shumta, në Shqipëri, Kosovë dhe më gjerë.

Gjithashtu këngëtarja është shumë aktive në rrjetet sociale ku publikon foto dhe video të ndryshme për ndjekësit e saj.

Së fundmi ajo ka publikuar 2 fotografi ku shfaqet në ashensor dhe ku tregon trupin e saj perfekt.

Kujtojmë që Tayna një muaj më parë "solli në jetë" projektin e saj të ri "Sicko", i cili njohu sukses të menjëherëshëm në treg.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat